Meist

Väike, kirglik ja jõuline meeskond

Me oleme digitaalse disaini ja tarkvaraarenduse agentuur. See on koht, kus kunst kohtub tehnoloogiaga.

Me oleme digitaalse disaini ja tarkvaraarenduse agentuur. See on koht, kus kunst kohtub tehnoloogiaga.

Meie BRÄND on sinu äri. Igal äri taga on olemas idee, visioon ja tööprotsess. Ning et need ideed jõuaksid õige sihtgrupini ning eristuksid lõpututest massidest, on esmatähtis, kuidas on need esitatud. Just sellepärast seisab Krisnela Technologies sinu kõrval ja teeb selle eesmärgi saavutamisest põneva teekonna, mis on oma vaeva väärt. Krisnela Technologies on veebilehtede ja tarkvaraarenduse agentuur, mis asutati 2007. aastal visiooniga pakkuda laia valikut teenuseid veebilehtede disainist kuni kõrgtasemel veebiarakenduste ja -tarkvarani.

Tihedas koostöös sinuga kogume me informatsiooni ning uurime sinu äri ja tootmist selle alusel, millist veebilehti ja tarkvara kasutad. Tagame praktilisuse kõigis oma tegemistes ning tagame oma klientide inforeerituse kõigist arenguetappidest, mis leiavad aset enne projekti teostamist, selle ajal ning ka pärast selle valmimist. See omakorda tähendab seda, et meie kliendid saavad just nende vajadustele ja püüdlustele kohandatud paindliku teeninduse.

Meie missioon

Krisnela Technologies lisab oma esmaklassiliste toodetega klientide äridele lisaväärtust. Meie teenused on alati eeskujulikud ning eliitklassi IT-teenuste seas esirinnas.

Meie motoks on alati olnud tuvastada oma klientide tõeline potensiaal ja kaardistada nende kasvamise teekond. Lisaks usub Krisnela oma määratlustesse, mis muudab ka meie kliendid tavalisest hallist massist eristuvaks. Jäädes kindlaks veendumusele sellest, et ka parimat saab alati veelgi paremaks muuta, püüavad meie loomingulised arendusmeeskonnad pidevalt tekitada uusi ja värskeid ideid selleks, et mitte ainult teha meie tootelahendustest sihipärased, vaid ka kasutajasõbralikemad, mis meelitavad ligi kliente ja suurendavad sellega ka nende brändi väärtust. Meie kliendid on hästi kursis nende projektiarenduse erinevatest faasidest läbi kogu tööprotsessi ning tagame, et seejuures saavad nad täpselt nende eesmärkidele ja vajadustele kohandatud toote valmimist lähedalt jälgida, kogedes seejuures ka ülimat praktilisust.

Meie visioon

Krisnela Technologies on nõus selle läbi kõigi aegade kehtinud tõega, et kunst on sügavaim tänu, mida inimene võib elule pakkuda. Kunst peab käima koos usalduse, distsipliini ja väärtusega.

Meie täidame oma ülesandeid viisil, mis sisendab usaldust ja kindlustunnet nii meisse endisse kui ka meie klientidesse. Juhime oma äri proaktiivselt ning meie pürgimused on suunatud kliendi ootuste täitmisesse ja nende ületamisse. Distsipliin on väärtus, millele pühendume ning mille lisame juurde meie tegevustesse, mõtetesse ja käitumisse. See omakorda viib meid ihaldatud lõpptulemuseni ning läbi selle ka eduni.